Spotkanie Sekcji Karier UJ

Wkrótce zostaniesz absolwentem? Nie trać kontaktu z Uczelnią!

Sekcja Karier UJ zaprasza studentów ostatniego roku studiów (licencjackich oraz magisterskich) do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym nowego programu dla absolwentów.

Wkrótce będziesz absolwentem? Czy możemy Ci coś zaoferować? Chciałbyś/chciałabyś podtrzymać kontakty z Uczelnią i innymi absolwentami?  Chcemy przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie. Opowiedz nam czego oczekujesz. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna!

Zapraszamy na spotkanie, na którym będziesz mógł/mogła podzielić się swoją opinią w tym zakresie.

Przyjdź na spotkanie, a
otrzymasz:

• pakiet materiałów dotyczących efektywnego poruszania się po rynku pracy,

• pierwszeństwo w zapisach na szkolenia oraz warsztaty organizowane przez Sekcję Karier UJ w roku akademickim 2013/2014 (zasady uczestnictwa zostaną przedstawione na spotkaniu),

• dla zainteresowanych osób konsultacje dotyczące przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny),

• poczęstunek :-)

Wybierz termin z trzech podanych poniżej:

9 stycznia (czwartek), 13.00 – 15.00

13 stycznia (poniedziałek), 13.00 – 15.00

17 stycznia (piątek), 10.00 – 12.00

Miejsce:  Sekcja Karier UJ, ul Straszewskiego 25/12, oficyna (należy przejść przez podwórko).

Zapisy:
Wyślij e-mail o tytule "
Student" na adres: paulina.hojda@uj.edu.pl (w treści maila podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu, wydział, kierunek, rok studiów oraz wybrany termin) i czekaj na potwierdzenie.

Data opublikowania: 16.12.2013
Osoba publikująca: Joanna Masapust